istanbul-yatak-temizligi

Yatak Temizliği

Her gece başımızı yastığa koyduğumuzda düşünüyor muyuz? Yattığımız bu yatak ne kadar temiz ve sağlıklı diye? Hayır düşünmüyoruz. Fakat düşünmemiz gerekiyor. Çünkü yatak temizliği en hassas temizlik konusudur. Yatak yıkama işlemi de aynı oranda zor ve zahmetli bir iştir. Üstelik de evde yapılabilecek düzeyde bir temizlik işlemi değildir. Çünkü yataklar su ve deterjan veya herhangi bir temizlik ürünü kullanarak yapılamaz ve yatağın içindeki kalan su emilemez.

Ne kadar güneşe bırakıp havalandırılsa da yatağın içinde su kalıntıları kalır. Bu da yatak için ve yatakta yatacak kişi için çok sağlıksızdır. Yatağın içinde kalan su damlacıkları yatağı yavaş yavaş çürütmeye başlar. Ayrıca yatak profesyonel temizlik yapılmadığından dolayı içinde bakteriler vardır. Ve içeride kalan su damlacıkları bakteriler ile temasa geçtiği zaman kötü bir koku yaymaya başlar. Bu da yatakta yatan kişi için çok rahatsız edici bir durumdur. Yatağınız için gereken profesyonel yatak yıkama işlemi gerekli bir işlemdir ve asla göz ardı veya ihmal edilmemelidir.

Neden profesyonel yatak temizliği önerilir?
Profesyonel bir şekilde yatak yıkama işlemi yapıldığı zaman yataklarınız temizlenir, ferahlar ve kullanım ömrü uzar. Fakat bilinçsizce yapılmaya çalışılan temizlikler herhangi bir temizlik sağlamayacağı gibi bir de yatağınız için zararlıdır. Yataklar insan sağlığı için çok büyük önem taşırlar. Bu yüzden de temizlikleri profesyonel yatak yıkama işlemi olarak sağlanmalıdır.

Bizlere teslim ettiğiniz yataklarınız profesyonel temizlik makinelerince yıkanıp durulanır. Daha sonrasında ise yataklarınızın kuruması sağlanır. İçi ıslak kalan yatakların çürüye bilme olasılığı düşünüldüğünden kurutma işlemi de en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirilir.

Yatak temizliğine maalesef çok önem verilmemektedir. Nasılsa üzerine çarşaf geçirildiği düşünülerek önemsiz bir konuymuşçasına değerlendirilmektedir. Ama bu çok yanlış bir değerlendirmedir. Yatak yıkama işlemi çok önemlidir ve insan sağlığı için düzenli olarak profesyonel ellere teslim edilmelidir.

Bizler, sizlere çok dikkatli ve hassas bir temizlik sunmaktayız. Bizim en büyük prensiplerimizden birisi de temiz ve sağlıklı bir temizliktir. Bunun için canla başla çalışan birçok çalışanımız ve yöneticimiz vardır. Bir saygı çerçevesinde alışverişimizi sürdürürüz. Sizler de bizimle çalışabilir, her türlü temizlik işlerinizde bizden yardım isteyebilirsiniz. Size bir telefon kadar uzağız.